Inovacijų paieška- kelias link tobulumo

Sprendimai transportui

Laikas: Gegužės 27-29 dienomis
Vieta: Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC)

Hakatono iššūkiaiUžpildyti dalyvio anketą

HACK4LINAVA

Kviečiame semtis naujų idėjų hakatone

Idėjų ir inovacijų skatinimo renginys

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, Tarptautinės kelių transporto sąjungos narė (IRU), kviečia šalies vežėjų bendruomenę dalyvauti gegužės 27-29 d. Vilniuje vyksiančiame hakatone „HACK4LINAVA“ bus siekiama surasti sprendimus į vežėjams kylančius klausimus, susijusius su vairuotojų trūkumu, konkurencingumo išsaugojimu, iššūkiais Rytų šalyse ir įsitvirtinimu naujose rinkose.

 

Transporto inovacijos

Esame įsitikinę, kad renginys, kuriame pristatomos transporto inovacijos, keičiamasi idėjomis ir kartu ieškoma geriausių sprendimų, padės šalies verslininkams šviežiomis akimis pažvelgti į pervežimų ir logistikos verslą. Be to, tokiuose renginiuose mezgasi kontaktai, pamatomos galimybės, kaip kartu galima spręsti kylančius iššūkius

Pranešimai ir diskusijos

Renginyje pranešimus skaitys ir mentorystę vykdys žymūs Lietuvos verslo ir mokslo atstovai, ekonomistai, transporto, informacinių technologijų ir kitų sektorių profesionalai.

„HACK4LINAVA“ tikslai

Hakatono dalyvių pagalba sieksime ne tik atsakyti į iškeltus klausimus, bet ir kartu su jais idėjas paversime projektais, kuriuos „Linava“ realizuos pritraukusi investicinių fondų ir IRU lėšas.

 

Hakatono iššūkiai

Organizatoriai tikisi, kad šis renginys leis verslininkams pasisemti naujų idėjų, skatins diegti naujas inovacijas transporto sektoriuje, ir taip prisidės prie Lietuvos vežėjų konkurencingumo didinimo

1

Vairuotojų kompetencijos kėlimas siekiant išvengti bei sumažinti įmonių patiriamus nuostolius

Turėtų būti ieškoma inovatyvių kompetencijos patikrinimo sprendimų (pvz. testai). Pasiūlyta kaip tobulinti vairuotojų mokymo programas, pritaikius šiuolaikines technologijas, kurios padės pagerinti vairuotojo praktinius įgūdžius (ekovairavimą, saugų krovinio transportavimą, vairuotojų darbo ir poilsio režimo laikymąsi ir kt.).

2

Kelionės leidimų skaitmenizavimas

 

 

 Lietuva kasmet išduoda daugiau kaip 400 tūkst. popierinių leidimų ir panašiai tiek pat gauna, todėl būtina ieškoti skaitmeninio sprendimo leidimų išdavimui ir jų kontrolei.

3

Verslo perorientavimas įvertinus geopolitinę situaciją

 

 

 Laukiama sprendimų, kurie padėtų vežėjams lengviau vykdyti naujų rinkų paiešką bei didinti savo konkurencingumą.

4

Vairuotojo profesijos populiarinimas

 

 

Dalyviai turėtų pateikti sprendimus, kuriuos įgyvendinę vežėjai galėtų sudominti jaunus žmones bei moteris vairuotojo darbu

5

Logistikos procesų optimizavimą

 

 

Artimojoje perspektyvoje turėsime siekti įgyvendinti Žaliojo kurso ir vairuotojų socialinės gerovės tikslus. Sprendimai leisiantys užtikrinti šimtaprocentinį vilkiko užkrovimą ne tik taupys lėšas, bet ir padės pasiekti maksimalų veiklos efektyvumą. Turime panaudoti skaitmeninius sprendimus, galinčius užtikrinti, jog tarptautiniuose pervežimuose dirbantys vairuotojai per dieną išdirbę 8-10 val., galėtų grįžti į namus pas šeimas. 

 

HACK4LINAVA

8 + 3 =

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras

Saulėtekio al. 5
Vilnius 10222

Kontaktai

Dalyvio anketa

Kokį iššūkį rinksitės?

Kurios savybės labiausiai atitinka jus?

Jūsų akademinės žinios ir krūvis

Jūsų patirtis hakatonuose

4 + 6 =